קניית דירה באנגליה

קניית דירה באנגליה

השקעה בקניית דירה באנגליה מוכיחה את עצמה בשנים האחרונות כהשקעת נדל"ן חכמה מאוד, משום שיחסית לאירופה שעוברת שינויים רבים בשנים האחרונות היציבות האנגלית אינה משתנה. יש משהו בתרבות האנגלית, כולל התרבות העסקית שהשמרנות שנבנתה בה מאות שנים שומרת עליה, ככל הנראה. אנגליה היא מדינה שהביקוש לה אינו פוסק, והיא מושכת אליה אנשים מכל העולם למטרות שונות. נדל"ן בבריטניה הוא ללא ספק הנדל"ן הרווחי ביותר שיש משום שהביקוש לו יציב ונוח בכל חלקי המדינה. הערים הגדולות באנגליה מתבססות למרות גלי ההגירה שאינם מגיעים ממדינות עשירות, משום שהגידול באוכלוסייה יוצר כל הזמן ביקוש לדירות נוספות. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שזאת תהיה תמיד מדינה פופולרית למשקיעים.

השקעות זקוקות לקונים

קוני נדל"ן ואפילו שוכרים אינם חסרים באנגליה. האוכלוסייה שם מתאפיינת בכמה ביקושים:

  • ביקוש של מהגרים שמרחיבים את המשפחה, מתבססים כלכלית ומנסים להגיע למקומות טובים יותר כדי לשפר את תנאי החיים.
  • ביקוש של סטודנטים שאינו פוסק לעולם. אנגליה היא המקום שיש בו אוניברסיטאות מעולות והן מבוקשות מאוד תמיד. דירות של סטודנטים יכולות להיות רווחיות מאוד כאשר הן מתוחזקות. השקעה בנדל"ן וקניית דירה באנגליה יכולה לשמש אתכם להשכרה לסטודנטים. יש לא מעט ישראלים שלומדים באנגליה, חלקם בעלי משפחות והם יעדיפו תמיד לשכור מבעלי דירה ישראלים שנוח להתנהל מולם. לכם זה נוח כי אתם יכולים תמיד לדבר עם הדיירים.
  • אנשי עסקים מגיעים לאנגליה כל הזמן ולכן דירה שמיועדת להשכרה קצרת מועד או לאנשי עסקים שמעדיפים דירה באנגליה שמחכה להם כל הזמן ומוכנים להשקיע בדירה שתשמש את החברה שלהם הם דיירים נהדרים.
  • אנגלים ותיקים תמיד מחפשים לשפר את המגורים שלהם ולהשקיע עוד, ולכן אם תשכילו לבחור דירות במקומות שבהם יש ביקוש לדירות מושקעות במיוחד תוכלו ליהנות מתשואה טובה או למכור ברווח גדול.

קניית דירה באנגליה

למה עדיף להשקיע בנדל"ן באנגליה?

מלבד התנאים המשופרים של הכלכלה באנגליה אתם יכולים ליהנות מיציבות מוכחת בפיננסים, ללא כל משבר ביטחוניים שעלולים לפגוע בנדל"ן ובהשקעות בנדל"ן מדי פעם. גם אם המצב בישראל מתייצב, עדיין יש לפעמים גלים שגורמים לפגיעה מדי פעם וירידה בהכנסות. אנגליה יציבה ומייצגת ביקושים שאינם פוחתים ואתם יכולים תמיד להשביח את הנכסים שלכם וליהנות מתשואה רבה על ההשקעות שלכם. כמו כן, זכרו שבאנגליה הגיוון בסוגי הנכסים והדירות מאוד גדול, ולכן הוא גם עונה על ביקושים רבים. יש דירות באזורי כפר, בערים קטנות, בערים גדולות, באזורי תעשייה מתפתחים ומפותחים ובאזורי תיירות. אפשר למצוא השקעה נוחה לכל סגנון של משקיע ולכל טעם שלכם.

השקעה בנדל"ן שיש בה פחות סיכונים

סיכונים בהשקעת נדל"ן באנגליה נובעים גם כתוצאה מביקוש מצומצם, מה שאינו המקרה באזור זה. יש שם עשרות מיליוני אנשים, מה שמבטיח לכם ביקוש שאינו מצטמצם. אין כמעט סיכון בהשקעה בנדל"ן בבריטניה משום ששם יש תמיד מי שיבקש לגור בנכס שלכם או להשתמש בו למטרה מסחרית או עסקית כלשהי. למעשה, המגוון הגדול נע בין השקעות שיניבו לכם תשואה גבוהה בהתאם להשקעה שלכם לבין השקעות שיניבו לכם תשואה צנועה יותר אבל יציבה ורצופה לאורך שנים. זכרו שלא רק לונדון אטרקטיבית להשקעות נדל"ן באנגליה אלא דווקא האזורים הפחות מוכרים לישראלים, כמו למשל צפון אנגליה.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן