מה גורם לאנשים להשקיע בנדל"ן במנצ'סטר

מה גורם לאנשים להשקיע בנדל"ן במנצ'סטר

אנגליה מחולקת לאזורים שנראים אחרת ומתנהלים אחרת לגמרי מכל הבחינות – כלכלית, תרבותית, חברתית, עסקית. חלק מהאזורים יותר מתועשים בצורה המסורתית וחלקם כפריים ושלווים, חלקם מכילים אוכלוסייה מגוונת יותר וחלקם יותר מודרניים ומתקדמים. מנצ'סטר נמצאת באזור הצפון מערבי של אנגליה, אזור מפותח ומתקדם מאוד מכל הבחינות, ולכן הוא נחשב לאזור רצוי מאוד למשקיעים. יש לו את כל הפוטנציאל שאפשר למצוא באזור שקורץ למי שמוכן לשלם על כך במיטב כספו, ולכן הוא נחשב לפנינה נדל"נית לכולם- כי הוא מציע תשואות מאוד אטרקטיביות לאורך זמן.

מה יש במנצ'סטר שקורץ למשקיעים?

זוהי עיר שיש בה יותר מ-2.5 מיליון תושבים, כלומר עיר שיש בה די נפח אוכלוסייה שאפשר לעבוד אתה ולמצוא בה לקוחות לכל מטרה. אוכלוסייה גדולה זה אומר שיש גם פעילות עסקית ומסחרית וכלכלה מתפתחת. ואכן, העיר מנצ'סטר מדורגת כעיר השנייה בחשיבותה באנגליה ונחשבת לאחת המאוכלסות ביותר. עוד אפשר לומר שהיא נהנית מהגירה חיובית ולכן הביקוש לנדל"ן מכל הסוגים יכול להיות יציב ולהבטיח לכם תשואות עולות ומבטיחות ביותר. כעת, לאחר השקת קו רכבת מהיר עם לונדון זמן הנסיעה התקצר מאוד והוא מחבר בין שתי בירות תרבות ואמנות נחשקות ביותר, מה שמציע לכם עיר שמוכנה ליזמים למצוא את הנדל"ן הנחשק ביותר. מנצ'סטר משמשת המשכן של גופי תרבות וחברות רבים שעוברים אליה בהמוניהם וגורמים לצמחיה הכלכלית המהירה ביותר של עיר באנגליה בשנים האחרונות. התיירים נוהרים אליה, כך שנפתחות בפניכם גם הזדמנויות להשקעה בנדל"ן לתיירות נוסף על נדל"ן לעסקים.

מה גורם לאנשים להשקיע בנדל"ן במנצ'סטר

השקעות באנגליה לעומת אירופה

לעומת אירופה שמיטלטלת בין תהפוכות מדיניות וחברתיות, כלכליות ושלטוניות, אנגליה עדיין נחשבת ליציבה ביותר למרות הברקזיט. לירת השטרלינג היא עדיין מטבע שערכו רק עולה והוא החזק ביותר ביבשת, ולכן כל השקעה בנדל"ן במנצ'סטר מבטיחה לכם עלייה מתמדת ללא סיכון להשקעה שלכם. מיסוי על נדל"ן באנגליה הוא הרבה יותר נוח ויש פחות רגולציה מאשר בגרמניה, למשל, כך שאין הכרח לדרוש רק דמי שכירות בגובה מסוים. אתם יכולים ליהנות מהשקעות שיכולות להניב לכם תשואות שמחזירות לכם את ההשקעה בתום זמן קצר יחסית ולאחר מכן הנכס רק משביח עוד ועוד. יש עלייה מתמדת של שניים עד שישה אחוזים, וזה יפה מאוד בשוק האירופי בכלל ובאנגליה בפרט. כאשר אתם מגוונים את ההשקעה שלכם במנצ'סטר בסוגים שונים של נדל"ן תוכלו להבטיח גם סוגים שונים של שוכרים, כמו סטודנטים או אמנים, אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים שיש להם את כל ההכנסה שמתאימה לקנות או לשכור נדל"ן איכותי ויוקרתי. זהו בדיוק הנדל"ן שתרצו לעסוק בו ולהשקיע בו לתקופה ארוכה.

למה לישראלים כדאי להשקיע באנגליה?

השקעות נדל"ן בצפון באנגליה נוחות לא רק משום שהתרבות הזאת מוכרת לנו והיא ידידותית יחסית למקומות אחרים באירופה. אנגליה נחשבת כבר מזמן למקום שאליו ישראלים נוסעים כדי להקים סטרט אפים במקום מה שהיה נהוג בישראל, מה שמבטיח לכם הימצאות של קהילה ישראלית גדולה ומצליחה כמוכם. אלה בדיוק האנשים שתרצו למצוא מרחק שעות מספר מהבית, משום שסביר להניח שגם הם ירצו לשכור ממי שמוכר להם ומדבר בשפתם העסקית.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן