investment potential in manchester

נדל"ן להשקעה במנצ'סטר- למה זו השקעה כדאית וכל היתרונות

אם ידעתם ואם לא, העיר מנצ'סטר היא גם המטרופלין השני בחשיבותו בממלכה הבריטית, וגם הקהילה היהודית בעיר היא השנייה בגודלה באנגליה. ברוכים הבאים אל מנצ'סטר! העיר הבריטית עלתה לכותרות בשנים האחרונות בין היתר בעקבות משקיעים שונים שחיפשו נתיבים לטובת נדל"ן להשקעה במנצ'סטר. מה מביא רבים להתעניין בעיר ולהשאיר את לונדון מאחור? ניתן לייחס את הכמיהה הרבה של משקיעי הנדל"ן לכך שישנו מעבר משמעותי מאד של תושבים מאזורים רבים באנגליה אל מנצ'סטר, כמו גם מעבר גדול בתוך מנצ'סטר עצמה של אנשים משכילים, שעוברים אל מרכז העיר לאחר שהם עזבו את האזורים השוליים.

בשנים האחרונות חלה מגמה התפתחותית מרשימה מאד בעיר מנצ'סטר, מה שהביא בעלי חברות גדולות שפעלו עד כה בלונדון, לעבור אל העיר הצפונית השניה בגדולה באנגליה. רוצים לדעת קצת יותר על נדל"ן להשקעה במנצ'סטר? כל מה שאתם צריכים לדעת, לפניכם:

קהילת הסטודנטים שבעיר מנצ'סטר ואתם

אחת הסיבות לכך שנדל"ן להשקעה במנצ'סטר הוא כדאי, היא הודות לקהילת הסטודנטים המרשימה הנוכחת בעיר, ואין זה מפתיע. רק בעיר מנצ'סטר לומדים בכל שנה מעל לכ-150,000 סטודנטים, כאשר מרביתם, כ-120,000 סטודנטים לערך, לומדים במסודות הגדולים ביותר – אוניברסיטת מנצ'סטר, סלפורד ומטרופלין. לצד האוניברסיטאות הגדולות, קיימים מוסדות נוספים להשכלה גבוהה בעיר.

בכל שנה פוקדים את העיר סטודנטים רבים המגיעים אליה מכל העולם, כאשר חלק נכבד מהסטודנטים מגיעים ממשפחות אמידות מאד שיכולות לשאת בדמי שכירות גבוהים. לצד הסטודנטים המגיעים אל מנצ'סטר, ישנו גל של צעירים בריטים, שעוזבים את העיר הגדולה – לונדון, וגם אזורים אחרים לטובת מנצ'סטר. התוצאה? ישנו ביקוש רב לפתרונות דיור, ובמקום בו יש ביקוש, גם ראוי להשקיע וגם אפשר לגבות דמי שכירות שיניבו לכם רווח יפה.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

נדל"ן להשקעה במנצ'סטר

השקעות הנדל"ן הזמינות לכם בעיר מנצ'סטר

נדל"ן להשקעה במנצ'סטר מתחלק לכמה נתיבי השקעה אפשריים:

ראשית, ללכת על כיוון של השכרה לקהל הסטודנטים. עסקאות אלו מסתמנות כעסקאות מושכלות ונבונות, בין היתר הודות לביקוש הרב ולקהל הסטודנטים הגדול בעיר. כמו כן, אחוז התשואה עומד על כ-8%. המחירים עבור יחידת דיור במעונות פרטיים מתחילים סביב ה-280,000 שקלים.

אפשרות נוספת היא לרכוש דירה חדשה. גם דירות אלו כמובן מיועדות להשקעה, כאשר קהל היעד במקרים אלו הם זוגות צעירים בתחילת דרכם, או אנשים בוגרים המעוניינים בפתרון מגורים איכותי עבור עצמם בלבד. גם במקרים אלו, ישנו ביקוש רב, מה שמאפשר צמחיקה חזקה ואת עליית ערך הנכסים.

קהל יעד נוסף הן המשפחות שעובדות, אך מצבן הכלכלי לא מאפשר להן לרכוש נכס ועל כן הן מסתייעות בפתרון המגורים בשכירות חודשית. כמו כן, הקבוצה הנוספת שגם היא קהל יעד היא הקבוצה המאופיינת על ידי השכבות המעט חלשות יותר: החל מאמהות חד הוריות ועד אנשים נכים.

היתרונות שברכישת דירה חדשה במנצ'סטר

אז מה היתרונות הגדולים של נדל"ן להשקעה במנצ'סטר? אם עד לא מזמן העובדים בעיר מנצ'סטר היו מעדיפים לגור באזורים סמוכים ולשלם פחות עבור השכירות, הרי שכיום המצב השתנה: אותה קבוצה מעדיפה לשלם קצת יותר ולגור בסמוך אל מקום העבודה ואזור הבילויים. כך, נולד לו ביקוש לפתרונות דיור בעיר.

כמו כן, בעת שאתם חותמים על הסכם הנדל"ן שלכם, אתם עתידים לקבל את הנכס לאחר כשנה וחצי ועד שנתיים. בפרק זמן זה ערך הנכס עתיד לעלות ולהגיע לעלייה של עד כ-10%. אם לא די בכך, דמי השכירות נמצאים גם הם בקצב של עלייה – כזו המאפשרת לכם לייקר את דמי השכירות לדיירים שלכם בעד כ-3% בכל שנה.

אפיקי השקעה נוספים שמומלץ לבחון את הפוטנציאל שלהם הם: נדל"ן בפרסטון ונדל"ן בליברפול.

לפרטים נוספים צרו קשר.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן