פינוי דירות מתכולה

פינוי דירות מתכולה

אנשים רבים מתבלבלים בין שני שירותים פופולאריים בהם אנו עושים שימוש במקרה של מעבר דירה: שירות הובלות ושירות פינוי דירות מתכולה. בואו נעשה קצת סדר ונבין מה ההבדל בין השניים:

שירות הובלות

חברות הובלה נועדו ברוב המקרים לאנשים שעוברים דירה, כלומר אותם אנשים אורזים את הציוד שלהם בארגזים מסודרים ומשלמים לחברת ההובלות כסף במטרה שתעביר את הרהיטים, מכשירי החשמל והארגזים בהם אנו אורזים את הציוד האישי שלנו בין אם זה בגדים, ספרים, מוצרי טקסטיל ועוד.

לעומת זאת שירות של פינוי דירות מתכולה נועד לאנשים שרוצים לפנות לגמרי את הציוד הזה ואין להם בו יותר שימוש. לרוב מדובר בחפצים ישנים ממש שיצאו מכלל שימוש אבל לא בהכרח. למשל, אנשים שמקבלים בית או דירה בירושה, אנשים שעוברים לבית חדש לגמרי ויש להם המון דברים שהם לא צריכים או אנשים שרוצים לפנות בית בכדי שיוכלו לשפץ ולהשכיר אותו הלאה. אותו ציוד עובר לכל מיני מטרות. זה יכול להיות לצורך מחזור, מכירה ליד שנייה או לתרומה כלומר לאנשים נזקקים.

אילו דברים ניתן לפנות מדירה או בית?

  • מכשירי חשמל – תנורים לחימום, מאווררים, תנור אפייה, מיקסר, מקרר, כיריים, מיקרוגל, בלנדר, מזגן נייד, מחשבים ישנים, טלוויזיות ישנות ועוד.
  • רהיטים – ספות וכורסאות, שולחנות, פינות אוכל וכסאות, עמדת מחשב, כונניות, מזנונים, שידות, מיטות ועוד.
  • חפצי נוי – חנוכיות, פמוטים ומוצרי יודאיקה למיניהם, ספרים ישנים, תמונות, פוסטרים, בובות, כלי כתיבה וציוד משרדי שלא בשימוש, כלי קרמיקה, כלי מטבח, סירים, סכו“ם ועוד.

פינוי דירות מתכולה בחינם – יש דבר כזה?

כן, תתפלאו לגלות שיש היום חברות שמבצעות פינוי דירות בחינם אין כסף. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לאתר חברת הובלות כזו שתסייע לכם בתהליך הפינוי. כדי לקצר זמנים ולייעל עד כמה שניתן את התהליך, כן חשוב לבצע סדר ומיון מסוים לפני שקוראים לחברה, כלומר מראש כדאי שתדעו מה אתם רוצים להשאיר בדירה, מה אתם רוצים לקחת אתכם ומה אתם רוצים שהחברה תפנה בעצמה.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן