אנגליה קוראת לכם: השקעת נדל"ן בפרסטון

אנגליה קוראת לכם- השקעת נדל"ן בפרסטון

הממלכה הבריטית ידועה אולי במנהגי התה שלה ובעיר בירתה, לונדון, אך יש בה עוד אוצרות שכדאי גם לכם לגלות. אם ברשותכם סכום כסף שייעדתם להשקעה בנדל"ן, דעו כי אנגליה קוראת לכם עם נדל"ן להשקעה בפרסטון. העיר פרסטון הוכרזה כעיר לא מזמן, רק בשנת 2002, והיא הפכה לעיר ה-50 בממלכה. במונחים של אנגליה, העיר נחשבת די קטנה, ועל פי נתונים מלפני כחמש עשרה שנים לערך, האוכלוסייה בעיר מונה כ-130,000 תושבים. אזורה הצפוני של אנגליה סומן על ידי הממשל כאזור שהולכים להיות מושקעים בו כספים רבים לטובת פיתוח, כך שרגע לפני שהביקוש לאזור עולה ואיתו מגיעה גם עליית המחירים, זה הזמן שלכם להשקיע בנדל"ן בפרסטון!

השקעת נדלן בפרסטון

תכניות שיקום לעתיד, השקעה בהווה

על פי התכניות של הממשל הבריטי, האזור של צפון אנגליה, ובפרט פרסטון, הולך להנות מתשומת לב אדירה. הממשלה מתכוונת להשקיע בעתיד הקרוב תכניות לשיקום תשתיות העיר וגם שדרוג של מרכז העיר. מאחר והאזור יהיה תחת סטטוס של אזור מתפתח, הצפי הוא שרבים יעתיקו את מגוריהם אל האזור. בעת שתהיה נדידה אל אזורים אלו, ואל פרסטון בפרט, הרי שיעלה הביקוש לפתרונות דיור. ההשקעה שלכם כעת יכולה להניב פרי בעתיד הקרוב מאד.

מדוע דווקא להשקיע במדינה כמו אנגליה?

כשאתם חושבים על נדל"ן להשקעה בפרסטון, עליכם לקחת בחשבון את כל הפרמטרים השונים וגם את מידת הנוחות שבהשקעה שלכם. הסיבה הראשונה מדוע דווקא אנגליה עדיפה לכם היא השפה האנגלית. על מנת להוציא את העסקה שלכם לפועל עליכם לחתום על חוזים, להכיר את החוק המקומי וכמובן שלתקשר עם השוכרים הפוטנציאליים שלכם. אנגליה, מולדתה של השפה האנגלית, מאפשרת לכם לתקשר בקלות באמצעות האנגלית – השפה הבינלאומית, ולקרוא חוזים וחוקים שונים.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כמו כן, חשוב מאד שתהיו במרחק סביר מהמקום בו אתם משקיעים. לא אחת תרצו לבקר את הנכס שלכם, להכיר את הדיירים החדשים שלכם ולהעריך את מצב הנכס לפני שיפוצים או שדרוגים שונים שתרצו לבצע. הטיסות היוצאות מישראל אל אנגליה לוקחות כחמש שעות טיסה בלבד, תוך שישנן מספר טיסות ביום. ככל שהיעד להשקעה יותר נגיש לכם, כך ההשקעה הופכת קלה יותר ונוחה יותר.

אפיקי השקעה כדאיים נוספים באנגליה הם: נדל"ן בליברפול ו- נדל"ן בשפילד.

למידע נוסף צרו קשר.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן