האם חניה מקורה משדרגת את ערך הנכס?

האם חניה מקורה משדרגת את ערך הנכס?

הבית שלנו, בין אם מדובר בבית פרטי, בית קרקע עם חצר רחבת ידיים ובין אם בדירה בבניין או אפילו פנטהוז הוא ללא ספק הדבר המרכזי בו אנו משקיעים לא מעט זמן, אנרגיה וכן…גם כסף.

אנו משקיעים המון מחשבה בתהליך תכנון, עיצוב והלבשת הבית ויש מאיתנו גם כאלה שבוחרים להשתדרג ונעזרים באנשי מקצוע שיסייעו לנו להפוך את הבית למקום הכי נעים עבורנו כמו למשל יועץ תאורה, מעצבת פנים, אדריכל, מישהי שמתמחה ביצירת אווירה… דרכם אנו בוחרים את הפריטים, האביזרים והמוצרים השונים שישפיעו על הסגנון העיצובי הסופי של ביתנו. למעשה, בפועל, כמעט כל דבר בו אנו משקיעים מעלה את ערך הנכס בין אם זה פרקט, חיפויים, מוצרי חשמל קבועים, ארונות הזזה, רהיטים, חלונות חשמליים, ועוד. אחת השאלות שעולות בהקשר הזה היא האם חניה מקורה משדרגת את ערך הנכס והתשובה לכך היא ללא כל ספק – כן ובגדול.

מהי חניה מקורה?

פרט לביתנו, עבור רבים מאיתנו הרכב מהווה את הנכס השני מבחינת השווי שלו וזה לא משנה אם רכשנו את הרכב שלנו במזומן או אם ביצענו עסק ליסינג, אם זה רכב יוקרה, רכב משפחתי או רכב ספורט. בשורה התחתונה, ההחלטה למקם את הרכב מתחת לסוכך מסייעת לשמור על הרכב הרבה יותר טוב מאשר היה עומד תחת כיפת השמיים. כמה פעמים הגעתם לרכב שלכם והנה החום הנוראי שבתוכו, לא מאפשר לכם להתחיל נסיעה מיידית, אלא עליכם לצנן את הרכב למשך כמה דקות. כמה פעמים הגעתם לרכב שהוא מטונף מצואת עטלפים או ציפורים כשרק לפני ימים מספר רחצתם אותו והשקעתם בזה כמה עשרות שקלים. אין ספק כי חניה מקורה מספקת לכם מגוון של יתרונות ולכן שווה מאוד להשקיע בה השקעה חד פעמית.

חניה מקורה מיוצרת לרוב משילוב של רגלי אלומיניום יחד עם בד טקסטיל מיוחד שמסייע לסנן את קרני השמש המסוכנות. הסוכך מגן על הרכב, שומר עליו נקי ומפחית את רמת החום בימי הקיץ החמים.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

חניה מקורה איך עושים את זה?

הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא פשוט לבחור בחברה המתמחה בייצור, שיווק והתקנה של חניות מקורות לרכבים בהתאמה אישית. חשוב לוודא שהמוצר מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, כזו שתאפשר הגנה על הרכב מפני ברד, חום, שמש ומצד שני שלא תהיה הפרעה לרכבים החונים לצדכם. ניתן לחפש ברשת האינטרנט ולאתר חברה שכזו ממש בקלות.

לסיכום, חניה מקורה בהחלט משדרגת את ערך הנכס ובמידה ותרצו להשכיר או למכור את הנכס בעתיד, תמיד תוכלו להעלות את המחיר בעקבות השקעה זו.

כתוב/כתבי תגובה