למה כדאי להשקיע בנדל"ן בבריטניה

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בבריטניה

השקעה בנדל"ן במקומות שונים בעולם יכולה להיות מסוכנת, אלא אם כן בוחרים במקום שידוע כבר שיש לו מסורת ותיקה של עסקים וכלכלה יציבה, כמו בריטניה. השקעות נדל"ן בבריטניה נחשבות לקרם דה לה קרם משום שזוהי מדינה שיש בה ביקוש רב לכל העסקים, והתשואות בה רק עולות מדי שנה. במציאות שבה אירופה מתמודדת הן עם גלי המהגרים שמטביעים את הכלכלה בה בעומס בלתי נסבל של הוצאות על קליטתם וביבשת שיש בה זעזועים פוליטיים שקורעים אותה מימין לשמאל וגם מבחינה כלכלית, בריטניה מציגה מדיניות יציבה והחלטיות של הממשלה שלה לנווט היטב בין הגלים. זה בדיוק מה שמשקיעים רוצים לשמוע דבר ראשון כאשר מציעים להם הזדמנויות להשקעה. התשואה הרי תלויה ביציבות הכלכלית וככל שהפעילות העסקית בבריטניה מתגברת כך גם ההשקעות בטוחות יותר.

להשקיע במדינה קרובה אלינו תרבותית

כשמשקיעים במקומות זרים צריכים זמן כדי ללמוד את התרבות המקומית, בעיקר את ההתנהלות העסקית, החוזית והחוקית. בריטניה אמנם מציגה חוקים קצת שונים אבל עדיין אינה שונה מהותית מישראל, שבה חוקים רבים נקבעו גם בימי המנדט. מצחיק, אבל זה מה שהופך אותנו למוכרים להם ולהם להיות קרובים אלינו מנטלית ועסקית ישראלים יכולים להשתלב שם יותר בקלות וכאשר המקום והאווירה פחות מאיימים, זה מבטיח שגם השקעות יכולות להיות קלות ובטוחות יותר. פחות זמן ותיווך מקומי כדי להבין מה שקורה שם, למרות שאין ספק שתצטרכו להישען על אנשי חוק ונדל"ן מקומיים. כמו כן, כל התרבות העסקית יותר קרובה לדרך המערבית שבה עושים עסקים בישראל ולכן גם הקודים שלהם ברורים משקיעים.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בבריטניה

הנדל"ן בבריטניה מגוון

ההיצע המגוון של נדל"ן בבריטניה מציע לכם הרבה אפשרויות ליזמים עם חזון ואופק השקעות, וגם למשקיעים קונבנציונליים יותר שמחפשים השקעות בטוחות. כל השקעה בנדל"ן אנגלי יכולה להיות באחד המבנים שנבנים בה בשיטות מסורתיות יותר ובאדריכלות שנשענת על אסתטיקה שמוכרת כבר מאות שנים. זו בדיוק האסתטיקה שהופכת את אנגליה למה שהיא ומבטיחה לכם שמי שנוהר לבריטניה לעשות עסקים או ללמוד בה יודע בדיוק מה הוא מחפש. זוהי השקעה עם תשואות בטוחות למדי, ולכן גם קורצות לרבים. יש מספיק נדל"ן כפרי, אורבני, עסקי, מסחרי, למגורים, בכל צורה שהיא שמקובלת באנגליה ולכן גם חביבה על מי שגר בה. זוהי בדיוק ההשקעה שמשקיעים נבונים מחפשים ולכן נפח הביקוש לנכסים באנגליה יכול להועיל.

חוקים שעוזרים למשקיעים

בריטניה ידועה בכך שהיא מקלה על אנשי עסקים ומשקיעים, כך שהמחירים בה יציבים ויכולים לסייע לכם לצפות מראש את התשואות. הרגולציה על שוק הדיור גם היא חלשה יחסית ולכן המחירים של נדל"ן בה נתונים לגלי ההיצע והביקוש בשוק, כאשר התשואה על השכרת מבנים רק עולה בכל שנה בצורה יפה. השקעות נדל"ן באנגליה הוא אחד התחומים הבטוחים ביותר משום שהאנגלים אוהבים לטפח את הבתים שלהם ומתייחסים אליהם בכבוד ששמור למי שמבין בהשקעה בבתים ולכן גם משמר אותם. התקינה המחמירה מבטיחה שגם בנייה חדשה תהיה בטוחה לשימוש וללא שיטות שמתפשרות על הבטיחות. דבר זה מבטיח לכם גם מבנים שהתחזוקה שלהם קלה והם עצמם אינם מסוכנים ולא דורשים התערבות דרסטית לעתים תכופות לצורך שיפוצים.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן