שדרוג הנכסים שלכם בעזרת פרגולות

שדרוג הנכסים שלכם בעזרת פרגולות

אחד מפתרונות הקירוי הפופולאריים בעידן שלנו הלא היא הפרגולה. בניית הפרגולה החלה במטרה להגן עלינו מפני מצבים שונים הקשורים למזג האוויר בין אם זו רוח, שמש או גשם באזורים חיצוניים לבית בין אם במרפסת או בגינה הפרטית שלנו.

עם הזמן, תהליכי הבניה התקדמו פלאים והיום פרגולה נחשבת לפתרון עיצובי מהמם המסייע בשדרוג הנכס ובתהליך העיצוב של החלק החיצוני של ביתנו. ניתן גם להתקין פרגולה כמעט בכל בית עסק כמו למשל מסעדות, בתי קפה ואפילו חנויות וגלריות בהן יש שימוש בחלקים החיצוניים של הנכס. בניית פרגולה בין אם פרגולת עץ מלא ובין אם פרגולת אלומיניום מעלה את ערך הנכס בצורה משמעותית.

איך בוחרים חברה לבניית פרגולה?

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בחברה מוכרת עם שם ומוניטין בתחום בניית פרגולות כמו, למשל, חברת סוככי תבל. לא מדובר רק במוצר המספק מענה מושלם לצרכים שלנו בעת הישיבה בחוץ, אלא גם בתהליך בנייה שלם המתבצע בשלבים ומשפיע על הבטיחות שלנו, של בני המשפחה וכמובן של האורחים שאנו מזמינים אלינו הביתה. לכן, כדאי לבחור בחברה העובדת על פי התקנים, מספקת פרגולות המיוצרות מחומרי גלם איכותיים וכמובן אחריות מלאה על המוצר.

היום ניתן דרך רשת האינטרנט להתרשם ממגוון של חברות המתמחות בתכנון, ייצור ובניית פרגולות ללקוחות פרטיים ועסקים גם יחד. טרם בוחרים את החברה, חשוב להכיר את סוגי הפרגולות השונות: פרגולת אלומיניום, פרגולה למרפסת שמש, פרגולת עץ, פרגולה משולבת, פרגולה תלויה, פרגולה שלבית המאפשרת שליטה מלאה בפתיחה והסגירה של הגג, פרגולה קבועה ועוד… כך נקצר את תהליך הבחירה ונחסוך זמן יקר.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

דגשים חשובים בתהליך בניית פרגולה

מכיון ומדובר במוצר שמשרת אותנו באזור החיצוני של הבית, חשוב להתייחס גם לדברים נוספים כמו למשל תאורה, אוורור וחימום. כדאי להתקין תאורה שלא ״מושכת״ אליה יתושים ואולי גם לחשוב על מאוורר תקרה משולב אם תאורה. את גודל הפרגולה יש להתאים לגודל האזור שבה היא ממוקמת ובמידה ומדובר בפרגולה אותה אנו מתקינים על גבי המרפסת, יש להתייחס לעומסים ולהתאים את המשקל של הפרגולה מבחינה תקנית ובטיחותית.

כדאי להכיר את ההבדלים בין פרגולת אלומיניום קלה ועמידה לאורך שנים רבות לבין פרגולת עץ הנחשבת לכבדה יחסית אך בעלת אפקט עיצובי מרשים המעניק לחצר מראה יוקרתי ומיוחד.

לסיכום, תהליך בחירת ובניית פרגולה איננו עניין של מה בכך. הפרגולה משדרגת את הנכס שלנו גם מבחינה עיצובית וגם מבחינת ערכו ושוויו של הנכס ותשרת אותנו נאמנה לאורך שנים רבות, לכן כדאי לבצע את התהליך בשלבים, לבדוק היטב איפה לבנות את הפרגולה, מה הצרכים שלנו, מה התקציב שלנו ורק אז לקבל החלטה נכונה.

כתוב/כתבי תגובה