שיפוץ אמבטיה - כך תעשו זאת נכון

שיפוץ אמבטיה – כך תעשו זאת נכון

אחד מן החדרים שבהם מבצעים לא מעט בעלי דירות מערך של שיפוצים הוא חדר האמבטיה, כאשר ישנו בלאי טבעי שמצריך מידי פעם שיפוץ שיכול להחזיר את השימוש בחדר הזה למשהו שיותר נעים ונוח. כאשר מחליטים להיכנס אל ההרפתקה של שיפוצים בחדר הזה צריכים להבין היטב את כל מה שעתידים לעבור, ולהכין את השטח בצורה של למידה מוקדמת ותכנון של כל מה שרוצים שיהיה מבחינת התוצאה לאחר שהעבודה כבר הסתיימה.

האם השיפוץ הוא הכרחי?

לא תמיד שיפוץ הוא דבר הכרחי. יש אנשים אשר נכנסים אל חדר אמבטיה ושם הם מגלים כי העיצוב הוא מאוד ישן וכל דבר שנמצא שם קיים במצב מאוד בלוי, ויש אנשים אשר רק רוצים לשדרג את המראה הקיים כאשר הם נכנסים אל דירה משומשת שהם רכשו ולא ממש מתחברים אל העיצוב שנכון לאותו רגע קיים שם. כל אחד צריך להחליט בינו לבין עצמו האם אותו שיפוץ הוא אכן דבר הכרחי או יותר עניין של העדפה, ולקחת בחשבון כי שיפוץ יסודי הוא גם כזה אשר ייקח יותר זמן וגם יצריך השקעה כספית יותר גבוהה. אם אפשר לקדם את השדרוג עם החלפת ארון וכיור בלבד, מקבלים שינוי בולט בצורה מהירה ובעלות הכי קטנה שאפשר.

איזה בעל מקצוע כדאי לבחור

ההתלבטות הכי גדולה של כל אדם אשר מבקש לבצע שיפוץ בחדר האמבטיה הוא לגבי הבחירה של קבלן השיפוצים שיוכל לבצע בהצלחה את העבודה. במקרה שכזה תמיד עדיף לחפש אחר קבלן של שיפוצים שכבר יש לו ניסיון רב שנים בזה הענף, לצד שורה שלמה של המלצות מאנשים שאותם מכירים ועל דעתם סומכים ללא רבב. בכל מקרה זה תמיד עדיף לוודא כי מדובר בקבלן מוכר מן השורה שנמצא רשום בפנקס הקבלנים בתור קבלן שיפוצים. כך יכולים לצפות לעבודה אשר מתבצעת לפי כל התקנים הנדרשים ועם התוצאה הכי גבוהה שנובעת מכל אלה לצד הניסיון רב השנים הנדרש.

לאיזו עלות צריכים לצפות

כמה כבר עולה שיפוץ יסודי עבור חדר אמבטיה תלוי בכמה גורמים מסוימים. בגודל של החדר אשר יכול להיות ממוצע או קטן/גדול ממנו, הדבר הבא הוא החומרים יחד עם מוצרים לאמבטיה איתם מבצעים את העבודה של השיפוץ כאשר ישנם כיורים, ברזים ואריחים אשר מגיעים בטווח רחב של מחירים. לסיום, צריכים לראות האם מדובר גם בעבודה שבה צריכים לעשות שינוי של נקודות מים לצד משימות מורכבות אחרות אשר מייקרים את מחיר העבודה. באופן כללי יכולים לצפות למחירים בסדר של 9000 ש"ח עד ל- 15000 ש"ח עבור עבודה של שיפוץ יסודית לחדר אמבטיה רגיל. כל מחיר שזול מסף זה או גבוה בצורה משמעותית ראוי לבחינה מחדש ואולי עבודה עם קבלן אחר.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן