עיצוב פנים לדירות קבלן

עיצוב פנים לניצול מקסימלי של דירות קבלן

אחד מן הדברים הבולטים אשר מתרחשים נכון להיום בעולם של הנדל"ן הוא היות גודל הדירות שנמכרות קטנות מאי פעם, כאשר לרוב הרוכשים אין כל ברירה מאשר לרכוש את הדירות הללו עם תקציב מאוד זעום לרכישה לצד מחיר קנייה די מופרז.

מה כבר יכולים לעשות על מנת לחיות בצורה נוחה עם גודל לא ממש רחב של דירה? עיצוב פנים נכון מאפשר לאנשים רבים להרגיש כאילו יש להם דירה של חמישה חדרים כאשר בפועל זו דירה של ארבעה חדרים קטנה ולא יותר מכך.

הגודל הבלתי אפשרי של חדר האמבטיה

בכל דירה יש את חדר האמבטיה, שם יש שילוב של חדר שירותים, חדר אמבטיה, פינה עבור כיור וארון ומעבר אל חדר כביסה קטן. היצירה של חלל מעוצב מבחינה נכונה הוא כמעט בלתי אפשרי כאשר התכנון עבור כל דירה נשאר קטן מידות, ולכן, רק כאשר עובדים מו מעצב פנים מקצועי ויצירתי יכולים לקבל רעיונות אחרים עבר התכנון של אותו חלל בדירה.

פנייה מוקדמת יכולה להיות בעלת יתרונות גדולים יותר, כי אז מקדימים את ההתקנה של כל אחד מן הכלים הסניטריים בדיוק רב במיקום הנבחר, ולא להיות בחדר שבו התסכול הוא רב והניסיון לייצר אווירה פתוחה יותר נתקל בכל רהיט גדול שנמצא שלא בצורה אידיאלית באותו חלל.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

החיבור בין מטבח, פינת אוכל וסלון

אומנם הרעיון של חלל גדול שמשלב בין האזור של הסלון, האזור של המטבח והאזור של פינת האוכל הוא כזה אשר מפתח סביבה יותר פתוחה ובעלת מראה כללי רחב, אולם, קבלנים לוקחים את החלל הזה ומקטינים אותו עוד יותר במידה שבה החללים ממש כבר נושקים בצורה מוגזמת האחד אל השני.

איך יכולים ליצור מרחק וגבולות ברורים בין המטבח, לפינת האוכל והסלון? כאן כבר צריכים להיות מאוד יצירתיים ולבצע שימוש בכל מיני דרכים שיכולות לחלק את האזורים הללו עם קווים מאוד ברורים מבלי לפגום בתחושה של חלל פתוח לרווחה. שימוש בצבע על ידי גוון אחר לכל אזור, הדבקה של קיר בריקים, שימוש בטפט ואפילו הדרך שבה מציבים את הרהיטים יכולה לשמש בצורה נהדרת עבור תחימה של אזורים והדגש לגבי השימוש של כל אחד באופן פרטני.

בחירה של רהיטים לשימוש רחב

כאשר החלל הוא לא ממש נדיב מבחינת מטרים רבועים, האופציה הבאה בתור היא עבור בחירה של רהיטים שלהם יש כמה שימושים, ולא רק אחד עיקרי. כך, יש ספות עבור הסלון שלהן יש חלל פנימי עבור הצבה של פריטים שלהם אין שימוש בכל יום.

שולחנות קפה שבהם ישנם תאים עבור אחסון נוח והדום שבו יכולים לשים צעצועים של הילדים, לאחר שאלה סיימו לשחק בהם בנעימים. יצירה של ריהוט שלו יש שימוש כפול וכזה שיכול להיות קטן מימדים מאפשר להביא אל חלל אחד את כל הריהוט הנדרש מבלי ליצור מעמסה של המוני פריטים שמקטנים עוד יותר את התחושה והמראה של הדירה.

כתוב/כתבי תגובה