investing in leeds

המדריך המלא לנדל"ן להשקעה בלידס

בעוד ישנם אלו המחליטים להשקיע את כספם בנדל"ן בישראל, ישנם אלו שמסתכלים רחוק יותר. יבשת אירופה מגלמת בתוכה לא מעט הזדמנויות עסקיות של נדל"ן, כאשר כעת העיניים נשואות אל השקעות נדל"ן באנגליה ואל האזור הצפוני בה. גם אתם מעוניינים להשקיע את כספכם? תשמחו לגלות כי ישנן לא מעט אפשרויות השקעה בנדל"ן בלידס. לפניכם מידע שיכיר לכם את העיר הצפונית, איך הפכה צפון בריטניה לאזור ראוי להשקעה, מדוע כדאי להשקיע דווקא בלידס וגם מה המחיר הנדרש עבור השקעה שכזו.

מה אתם יודעים על לידס?

רגע לפני שתחליטו לבצע השקעה בנדל"ן בלידס, מה אתם כבר יודעים על העיר לידס? העיר לידס נמצאת באזור המערבי של אזור יורקשייר, והיא ממוקמת כ-270 קילומטרים מלונדון. אזור יורקשייר בכללותו כולל יותר מ-2 מיליון תושבים, כאשר לידס היא העיר המרכזית ביותר והגדולה ביותר באזור. אולי השם לידס נשמע לכם פחות מוכר בכל הקשור לאנגליה, אך דעו כי העיר היא השלישית בגודלה בממלכת המאוחדת – כאשר לונדון וברמינגהאם מקדימות אותה. כמו כן, גם הקהילה היהודית נוכחת בעיר הצפונית ומונה כיום לערך כ-8000 תושבים.

מדוע דווקא לידס באנגליה?

בכדי להצדיק את הכדאיות של נדל"ן להשקעה בלידס, צריך לדבר תחילה על האזור בו נמצאת לידס. אם היה נדמה כי הממשלה הבריטית בוחרת באופן אוטומטי בלונדון כמקום הראוי ביותר להשקיע בו, הרי שכיום משתקפת תמונה אחרת לחלוטין: הממשלה הבריטית משקיעה כיום כספים רבים, בין היתר על חשבון ההשקעות בלונדון, באזור הצפוני של המדינה. המשמעות שהיא שההשקעה מביאה לכך שרבים עוברים אל אזור זה למטרות עבודה או מגורים. כפועל יוצא, יש צורך בפתרונות דיור, בין היתר של שכירות. השקעה באזור מתפתח היא ההשקעה המושכלת ביותר!

נדל"ן להשקעה בלידס

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

עובדים בלידס וצריכים פתרונות דיור

כאמור, לא מעט חברות גדולות החליטו להעתיק את מקום העבודה מלונדון הבירה אל ערים בצפון בריטניה, בין היתר גם בלידס. כך קרה שכל העובדים העתיקו את חייהם יחד עם החברה בה הם עובדים, וכעת יש להם צורך למצוא את הדירה הבאה שלהם. המצב כיום באנגליה הוא שפועלות המון חברות בעלות שם באזורים אלו, לרבות בלידס: חברות העוסקות בהייטק, טכנולוגיה, רפואה ותקשורת – מה שמשקף גם את איכות האוכלוסייה. עובדה זו הופכת את האפשרות של השקעות נדל"ן בלידס לעוד יותר אטרקטיבית. כמו כן, דעו כי פתרונות התחבורה מוצעים בשפע, כך שתושבי לידס נהנים מהתניידות קלה אל מקום העבודה, הלימודים או מקומות הבילוי.

בנוסף, תשמחו לדעת כי העיר לידס נחשבת כמרכז הכלכלי והעסקי הגדול ביותר באנגליה כולה. כיום בעיר תוכלו ליהנות מיותר מ-1000 חנויות שונות הפרוסות במרכז העיר – מה שמייצר תנועה ומשקף את הצלחת בתי העסק.

סטודנטים מסיימים ללמוד ונשארים בלידס

כמו כן, באוניברסיטת לידס ישנם הסטודנטים שזקוקים לדיור. לאורך התקופה הסטודנטיאלית, הפתרון האידיאלי הוא לגור בסמוך אל מוסד הלימודים. כך, אפשרות של השקעות נדל"ן בלידס פותחת לכם דלת והשקעה לטווח ארוך עם השכרה לקהל הסטודנטים. מעבר לכך, דעו כי ישנם המון סטודנטים שהגיעו ללמוד מאזורים שונים באנגליה, והם מעדיפים להישאר באזורים הצפוניים, לרבות לידס, לאחר תקופת הלימודים ולמצוא את התעסוקה שלהם באזור זה מאחר והוא מושקע כעת על ידי הממשלה האנגלית. הסטודנטים נשארים בעיר? כך הצורך בפתרונות דיור נשאר רלוונטי.

ומה לגבי המחירים?

מובן כי המחירים הינם משתנים בהתאם לאזור בו תרצו להשקיע, גודל הנכס, האם הוא חדש מקבלן או לא. המצב כיום הוא שניתן לרכוש נכסים המתחילים בכ-280,000 שקלים, כאשר בעת שמבצעים השוואה עם ישראל, מגלים כי התשואה הינה כפולה, כך שאין ספק כי קניית דירה בלידס היא השקעה כדאית!

יעדים נוספים להשקעה שעשויים לעניין אתכם הם: נדל"ן במנצ'סטר ונדל"ן בפרסטון.

לפרטים נוספים צרו קשר.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן