למה כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון?

למה כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון?

יוון היא מדינת ים תיכון נפלאה אשר ממוקמת בסך הכל מרחק של שעה וחצי טיסה מישראל. יוון היפה, מציעה למבקרים כמעט הכל! נופים מדהימים, שמורות ומוזיאונים היסטוריים, תרבות ענפה, מפרץ מרהיב, ים כחול ושלל הרפתקאות, לכן רבים הישראלים הנוהרים מידי שנה אל מדינת זאת שבה איכות החיים טובה.

אבל האם אי פעם חשבתם על השקעות נדל"ן ביוון? אם אתם רוצים להשקיע נכון, חשוב שתדעו יותר על השקעה מסוג זה:

יוון כפי שהזכרנו, היא מדינה קטנה ומקסימה אשר בה ישנן שלל אפשרויות השקעה כאשר אחת האפשרויות היא רכישת של נכס במחיר אטרקטיבי, הרבה יותר מנכס נדל"ן בארץ. ביוון אפשר לרכוש דירות בתים פרטיים או אפילו בניינים במחירים אטרקטיביים, כאשר השקעה זאת מתבררת עם הזמן כמשתלמת במיוחד!

אתונה, יוון
אתונה, יוון

אבל למה כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון?

אם אתם חושבים שיוון היא שיקוף של מדינת ישראל, חשוב שתדעו כי יוון שונה לחלוטין מישראל, אפילו אם היא מדינת ים תיכון קרובה אלינו. מחירי הדירות ביוון נמוכים במיוחד, עלות המחייה נמוכה וישנם מיסים נמוכים יותר שנלווים לעסקאות נדל"ן בזמן הרכישה. לכן הרבה מאד ישראלים שוקלים בשנים האחרונות לעשות השקעה ביוון.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

בשל כך ישנן כמה וכמה סיבות טובות להשקיע בנדל"ן ביוון, ביניהן:

מחיר נדל"ן נמוך – ביוון בכמה מאות אלפי שקלים ניתן לרכוש דירת שלושה חדרים כאשר בארץ דירת שלושה חדרים תעלה לפחות מילון שקלים לא כולל תשלומי מיסי רכישה ותשלומים נלווים אחרים.

עלות מחייה נמוכה – גם עלות המחייה ביוון נמוכה ולכן אם אתם מגיעים הרבה לאזור או מתגוררים בדירה שרכשתם ביוון, אתם יכולים ליהנות מעלות מחייה נמוכה.

ביקוש רב לדירות- ביוון לומדים אלפי סטודנטים כמו גם שבאוניברסיטאות שלל חוקרים אשר מחפשים דירות להשכרה. במידה ויש לכם נכס ביוון, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתמצאו שוכרים לדירה שלכם ובכך תוכלו להרוויח וגם להחזיר את ההשקעה.

נדל"ן באתונה – עוד אפשר לרכוש נדל"ן בעיר הבירה אתונה, בה שלל אוניברסיטאות, בתי משפט, בתי חולים, עסקים ושלל אטרקציות שמושכות למקום סטודנטים, תושבים ומטיילים מכל העולם!

לסיכום, בין אם אתם רוכשים נכס להשכרה, מכירה, או אפילו על מנת להפוך את הנכס שאתם רוצים לרכוש לדירת נופש, בדקו יותר אודות השקעות ביוון באמצעות המומחים בתחום.

לסיכום

נדל"ן בחו"ל  וספציפית ביוון, יכולה להיות אפשרות נהדרת להשקעה. אם אתם פחות מתחברים לנדל"ן באופן כללי זה בסדר. לכן נפנה אותם למדריך מצוין שכתב דניאל זריהן, שמדבר על איפה להשקיע כסף. מדובר במדריך סופר מפורט וסופר מקצועי, שסוקר לא פחות מ-12 אפיקי השקעה שונים – מומלץ לעיין!

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן