מה משותף לכל הערים המומלצות להשקעות נדל"ן באנגליה

מה משותף לכל הערים המומלצות להשקעות נדל"ן באנגליה

בשנים האחרונות חלה מגמה בבריטניה של נטישת לונדון המטרופולין הענקית ומעבר דירה לצפון המדינה לערים המתפתחות המאפשרות פוטנציאל עצום לאוכלוסייה החדשה בתחומים רבים.

אפשרויות התעסוקה בערי הצפון הן רבות ומגוונות. בנוסף לך, חברות עסקיות מהגדולות בבריטניה ראו את הפוטנציאל העצום הגלום באוכלוסייה האיכותית שנודדת צפונה והחליטו להעביר את המשרדים הראשיים לערים המרכזיות בצפון. מדובר בקונצרנים ענקיים בתחומי הייטק, אלקטרוניקה, מזון, נדל"ן ועוד.

רוב התושבים החדשים בוחרים לגור באחת מהערים המרכזיות ולרכוש או לשכור דירה בשפילד, בלידס, בליברפול או במנצ'סטר.

מדובר בערים בעלות תנופת בניה גדולה במיוחד הכוללת תשתיות, כבישים ופסי רכבת, כמות גדולה מאד של התחלות בניה, עשרות בניינים חדשים נבנים, מתאכלסים ובונים כבר כמה שנים עוד ועוד בניינים המכילים כמות גדולה של דירות, לאורכה ולרוחבה של כל עיר. הבניה כוללת דירות בגדלים שונים המתאימים לצורך של כל משפחה.

השקעה בנדל"ן באנגליה מדברת אליך? נא להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

האוניברסיטאות בערי הסביבה קולטות אלפי סטודנטים בפקולטות השונות. כמות דירות הסטודיו הקיימות עבור הסטודנטים בערים הללו אינן מספיקות וקיימת מצוקה אמתית בנושא זה.

מנצ'סטר היא העיר בעלת פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר ברחבי אנגליה כיוון שהתכנון המוקדם שלה נועד להקל על האנשים ביום-יום. רכבות מהירות, דרכי גישה נוחות ואוניברסיטאות איכותיות בעלות שם עולמי. צעירים ומשפחות רבות מחליטים בתום הלימודים להמשיך לגור בעיר המוצלחת ולכן רוכשים דירה במנצ'סטר ונהנים מעיר ללא הפסקה בתחומי הלימודים, העבודה והתרבות .

רכישת דירה בשפילד תעלה פחות מדירה במנצ'סטר, אך תושבי העיר שפילד נהנים מכל היתרונות הן של עיר קטנה יותר והן של גישה מהירה למנצ'סטר העיר הגדולה.

בשנים האחרונות רכשו סטודנטים רבים דירה בליברפול לאור הקרבה לאוניברסיטאות. חלקם העדיפו לגור בעיר זו וללמוד בה או להגיע מדי יום לאוניברסיטה אחרת בעיר הסמוכה. בעיר הסטודנטיאלית לומדים קרוב ל – 60,000 סטודנטים הנהנים מאפשרויות תעסוקה רבות הכוללות היצע עצום של מקומות עבודה בחברות הקשורות לפעילות בנמל הימי של ליברפול שהוא השני בגודלו באנגליה ומחיי תרבות עשירים במיוחד.

ארבע האוניברסיטאות של לידס הגדילו באופן משמעותי את כמות האוכלוסייה של העיר לידס. העיר המבוססת על מפעלי תעשיה רבים, בנקים מרכזיים, כלכלה מפותחת מאד ותרבות ענפה זימנה תושבים רבים לרכוש דירה בלידס לצרכי השקעה כדי למצוא פתרונות הולמים לאלפי הסטודנטים והמשפחות הזקוקים לדירת מגורים.

רכישת דירות בכל הערים הללו היא עסקה זולה ובטוחה ברוב המקרים. המדינה מעודדת רכישות נדל"ן ולכן כל התנאים סביב הקנייה הם תנאים מצוינים, מעט בירוקרטיה גם לתושבי חוץ ועזרה רבה לאורך כל התהליך.

מי שרוכש דירה במנצ'סטר או דירה בליברפול ישכיר אותה בקלות ובמהירות וכך ייצור לעצמו הכנסה פאסיבית בטוחה לאורך כל השנה.

חברות הניהול המצוינות האחראיות על הדירות מבצעות את עבודות התחזוקה, הן משכירות את הנכסים ודואגות לכל הליכי הרישום, גבית הכספים וביצוע התשלומים לבעלי הדירה.

הליווי הוא ענייני ומקצועי וכל בעל דירה מקבל את מלוא המידע בשקיפות מלאה. ערכן של דירה בשפילד או דירה בלידס עלה בשנים האחרונות באופן די משמעותי כך שכל מי שרכש שם דירות עשה עסקת נדל"ן מצויינת. הרוכש הגדיל את ערך הונו האישי ובנוסף לכך גם נהנה מדמי שכירות נאים.

משקיעים ישראלים נהנים מתנאי רכישה מצוינים כיוון שבין שתי המדינות קיים הסכם אמנת מס. על פי הסכם זה הקונה ישלם מס רק במדינה אחת ואם ישולם מס ביתר, הוא יקוזז בין המדינות. עד הכנסה של 11,500 פאונד בשנה אין צורך לשלם מס, מה שהופך את העסקה לכדאית הרבה יותר.

כתוב/כתבי תגובה