השקעות נדל"ן במסגרת התחדשות עירונית

השקעות נדל"ן במסגרת התחדשות עירונית

ישנו קושי רב להחליט כיום מה לעשות עם הכסף שלנו. אנחנו רואים כי הבורסה היא מקום מסוכן ומעטים מעזים לעשות את הצעד ולהשקיע בה ומעטים רבים אף יותר מניבים תשואה חיובית מן ההשקעה בבורסה. לא רק זאת אלא שהריביות בבנקים הן כל כך נמוכות עד אשר אנחנו יכולים לראות כי תכנית חיסכון היא הדבר האחרון שמשתלם להשקיע בו. כך יוצא כי רבים פונים אל שוק הנדל"ן אך שם הם מגלים כי מחירי הדיור נעצרו ואף ירדו במקצת מה שהופך את ההשקעה בנדל"ן להרבה פחות אטרקטיבית. אך ישנו מגזר בענף הנדל"ן אשר מצליח להמשיך ליהנות מעליות ומניב תשואות גבוהות. אותו מגזר הוא כמובן בנייה של התחדשות עירונית. על כן ניתן לומר כי השקעה במסגרת של התחדשות עירונית היא משהו שכל אחד צריך לחשוב עליו ולשקול אותו ברצינות אם הוא רוצה להגיע אל אחוזי תשואה גבוהים.

רוצים להשקיע? בחרו את החברה היזמית בחכמה

אך שימו לב אנחנו האחרונים שנגיד לכם כי כל השקעת נדל"ן שתבצעו בהתחדשות עירונית תניב לכם את הפירות הטובים ביותר. עליכם להבין כי השקעה כזאת צריכה להיעשות בחכמה רבה ועליכם לברור את החברה היזמית שבה אתם בוחרים להשקיע בצורה מושכלת. עליכם להבין כי ככל שתבחרו בחברה יזמית יותר טובה כך ההשקעה תניב פרי רציני יותר ועל כן יש לברור את החברה הזאת בחכמה. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לבחון את אנשי המקצוע בחברה, את תהליכי קבלת ההחלטות שלה, את הגב הכלכלי שלה ואת מצבה הכספי ורק לאחר מכן להחליט האם להשקיע בחברה או לא.

ניסיון – המרכיב החשוב ביותר בחברת ההתחדשות

אך אם יש דבר חשוב ביותר אשר לפיו אתם יכולים לדעת האם מדובר בחברה איכותית או לא זה הניסיון של החברה. עליכם לבחון אילו פרויקטים קודמים של התחדשות עירונית החברה ביצעה ולבחון האם היא ביצעה זאת בהצלחה ועל סמך זאת להחליט האם ניתן לסמוך עליה והאם כדאי להשקיע בה וכך להבטיח את התשואה הגבוהה ביותר על ההשקעה שלכם.

כתוב/כתבי תגובה